Het bestuur van de Stichting Oud Ridderkerk

Staand vlnr. Leen van Noort, Tiny Bekkers, Arie de Heer, Tim van Veen en Leen Willemstein

Zittend vlnr. Anneke Nugteren, Marten Douma en  Stenny Struik

 

 

Voorzitter Marten Douma mdouma@oudridderkerk.nl 0180 - 423114 
Secretaris PR Tim van Veen  tveen@oudridderkerk.nl 0180 - 422674
Penningmeester  Leen van Noort lnoort@oudridderkerk.nl 0180 - 422112 
Bestuurslid Collectiebeheer Anneke Nugteren anugteren@oudridderkerk.nl 0180 - 416621 
Bestuurslid Wisselexposities, Educatie  Tiny Bekkers tbekkers@oudridderkerk.nl 0180 - 421010 
Bestuurslid Documentatie, Genealogie  Stenny Struik  sstruik@oudridderkerk.nl 0180 - 422564
Bestuurslid Beelddocumentatie Leen Willemstein lwillemstein@oudridderkerk.nl  0180 - 410389
Bestuurslid Technische Zaken  Arie de Heer aheer2@oudridderkerk.nl 06 - 57225320

 

 

Contact gegevens

Stichting Oud Ridderkerk

Kerksingel 26

2981 EH  Ridderkerk

Telefoon: 0180 - 430615

Email algemeen: info@oudridderkerk.nl

 

Openingstijden:

Momenteel gesloten i.v.m. Corona Virus.

 

Woensdag 13:30 - 16:30 uur
Donderdag 13:30 - 16:30 uur
Vrijdag 13:30 - 16:30 uur
Zaterdag 13:30 - 16:30 uur

 

Toegang is gratis!

Expositie Agenda.


Donateur worden?


Privacy-verklaring


 

http://www.oudridderkerk.nl/bestuur